Záruka a reklamácia

Záruka a reklamácia

Aj na naše parfémy a kozmetické výrobky máte záruku 24 mesiacov, čiže rovnakú ako na akýkoľvek iný tovar. Všetky reklamácie sa snažíme vyriešiť čo najrýchlejšie, čiže nemusíte čakať dlhšie než je nutné.

Zodpovedáme za všetky chyby, ktoré má tovar pri prevzatí a ktoré sa prejavia v priebehu záručnej doby. Nezodpovedáme za chyby vzniknuté neodborných používaním, mechanickým poškodením a pod.

Kam zaslať tovar?

Tovar zasielajte na nižšie uvedenú adresu. Do zásielky priložte kópiu faktúry, prípadne identifikačné údaje, aby sme mohli v systéme vyhľadať Váš nákup. Ďalej uveďte dôvod reklamácie a takisto spôsob ako reklamáciu riešiť v prípade jej uznania (oprava, výmena, vrátenie peňazí) a samozrejme kontaktné údaje na vás.

Reklamačná adresa:
Bratislava Central - Notino
Metodova 6
82108 Bratislava

Náklady na dopravu reklamovaného výrobku k nám Vám budú spätne uhradené v prípade uznania reklamácie. Reklamovaný výrobok nie je nutné adresovať konkrétnemu pracovníkovi. O priebehu reklamácie budete informovaní.

V žiadnom prípade nezasielajte reklamovaný tovar na dobierku. Také zásielky nebudeme preberať.

1 Najnižšie ceny denná aktualizácia cien 2 Rýchle doručenie máme vlastné sklady 3 Týždenná akcia ušetríte ešte viac 4 Iba originálny tovar


Pokojný a bezpečný nákup
Nemusíte mať obavy z nákupu u nás. Naše obchodné podmienky spĺňajú všetky zákonné náležitosti a dbáme na to, aby bol u nás zákazník vždy na prvom mieste. Predajom na internete sa navyše zaoberáme už niekoľko rokov.
Máme nízke ceny
Aj keď sú ceny parfémov na internete lacnejšie ako v kamenných obchodoch, my sme ešte lacnejší. Zaujíma vás, ako je to možné, že parfémy u nás stoja tak málo?