Možnosti platby

Platenie u nás je jednoduché, stačí si vybrať

Platba Dobierka - určite najobľúbenejší spôsob platby. Pokiaľ si zvolíte dobierku, zaplatíte za zásielku až v momente prevzatia balíka od kuriéra. Výhodou je, že platíte tzv. z ruky do ruky, takže pokiaľ máte z akéhokoľvek dôvodu obavy, odporúčame vám túto platbu. Výhodou je takisto, že zásielku expedujeme okamžite a nemusíte čakať, až nám platba dorazí na účet. Tento spôsob úhrady je zadarmo.

Platba Bankový prevod - potom, ako si objednáte tovar, Vám pošleme na email podklady pre uskutočnenie platby (číslo účtu a variabilný symbol). Zásielku expedujeme až po pripísaní platby na účet, čo môže predĺžiť doručenie až o 3 dni. Pokiaľ tovar nepotrebujete súrne a nechcete pri sebe nosiť peniaze, túto platbu odporúčame.
 

1 Najnižšie ceny denná aktualizácia cien 2 Rýchle doručenie máme vlastné sklady 3 Týždenná akcia ušetríte ešte viac 4 Iba originálny tovar


Pokojný a bezpečný nákup
Nemusíte mať obavy z nákupu u nás. Naše obchodné podmienky spĺňajú všetky zákonné náležitosti a dbáme na to, aby bol u nás zákazník vždy na prvom mieste. Predajom na internete sa navyše zaoberáme už niekoľko rokov.
Máme nízke ceny
Aj keď sú ceny parfémov na internete lacnejšie ako v kamenných obchodoch, my sme ešte lacnejší. Zaujíma vás, ako je to možné, že parfémy u nás stoja tak málo?