Bezpečný nákup podrobnejšie

Sme silná a stabilná firma

Bojíte sa nakupovať na internete? Zvoľte tradíciu v obore. Internetovým predajom sa zaoberáme od roku 2002 v mnohých oboroch. Za túto dobu sme získali veľa spokojných zákazníkov.

Predávame iba originálny značkový tovar

Naše produkty nakupujeme iba od dodávateľov autorizovaných priamo výrobcom. Tým je zaistené, že sú naše produkty kvalitné, nepoškodené a originálne.

Pri nespokojnosti vraciame peniaze

Pokiaľ nie ste s produktom z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Peniaze vraciame obratom na váš účet.

Ku každému nákupu doklad

U nás dostanete ku každému nákupu doklad. Tým máte istotu, že obchod prebehol v poriadku a nejedná sa o žiaden nelegálny predaj.

Reklamácia bez dokladov - žiaden problém

Pokiaľ chcete z nejakého dôvodu tovar vrátiť alebo ho reklamovať, nepotrebujete žiaden doklad. Stačí, keď nám poskytnete informácie, podľa ktorých dokážeme nájsť váš nákup v systéme.

Stále rovnaká adresa

Už štvrtý rok fyzicky sídlime na rovnakej adrese, kde sme kedykoľvek zastihnuteľní. (Dané sídlo neslúži ako miesto osobného odberu, ani sa tu nenachádzajú naše sklady)

 

1 Najnižšie ceny denná aktualizácia cien 2 Rýchle doručenie máme vlastné sklady 3 Týždenná akcia ušetríte ešte viac 4 Iba originálny tovar


Pokojný a bezpečný nákup
Nemusíte mať obavy z nákupu u nás. Naše obchodné podmienky spĺňajú všetky zákonné náležitosti a dbáme na to, aby bol u nás zákazník vždy na prvom mieste. Predajom na internete sa navyše zaoberáme už niekoľko rokov.
Máme nízke ceny
Aj keď sú ceny parfémov na internete lacnejšie ako v kamenných obchodoch, my sme ešte lacnejší. Zaujíma vás, ako je to možné, že parfémy u nás stoja tak málo?